O nás

Jsme firma specializující se na strojní vyšívání , výrobu výšivek a nášivek od roku 1991. Zakladní výrobní činností je výroba nášivek, výšivek, vyšívaných doplňků potisk textilu, potisk dresů, potisk a výšivku pracovních oděvů, ale i dalších reklamních předmětů.

Disponujeme špičkovými průmyslovými vyšívacím stroji TAJIMA, TOYOTA a SWF.

Zajišťujeme komplexní služby. Navrhneme způsob provedení výšivky, doporučíme vhodný materiál podkladu a vyšívacích nití včetně požadovaného barevného provedení. Po vytvoření vyšívacího programu zhotovíme zkušební vzorek a po odsouhlasení zákazníkem se vyšívá celá zakázka. Používáme kvalitní vyšívací nitě od předních světových výrobců (Marathon, Akrman, Gunold).

Výšivky vám můžeme provést jak na vaše materiály, tak na výrobky z našeho sortimentu - čepice, trička, mikiny, košile, ručníky, župany,  atd.

Vlastní DTP studio nám umožňuje pružně a rychle reagovat na požadavky Vás zákazníků. Ke každé zakázce přistupujeme při kalkulaci individuálně. Ne všude je možné použít strojní vyšívání, proto Vám nabízíme i jiné technologie např. Sítotisk, Transferový tisk, Termotisk, Potisk, Sublimace atd.

uživatelský obsah - vždy jako první článek - nemazat!!!

.